23-26 січня 2018 року пройде унікальна за своїм масштабом та наповненням серія форумів INVEST & TRADE IN UKRAINE ’18: ASIA. Унікальність цього туру полягає у відвіданні одних з найважливіших азіатських економічних центрів: Сінгапур та Куала-Лумпур (Малайзія), у кожному з яких буде організовано цікаві дискусії та зустрічі між учасниками з України, Сінгапуру та Малайзії, міжнародними інвесторами та представниками державних структур з фокусом на поєднання інвестиційних та торговельних можливостей України та цих країн.

Місце проведення: Сінгапур – the DLA PIPER office, 80 Raffles Place #48-01 UOB Plaza 1, Singapore 048624

Будуть обговорюватись такі сектори:

agro

Icon-Energy

infra

Додати в Мій Календар 2017-12-06 08:00:00 2017-12-22 18:00:00 Asia/Seoul Invest & Trade in Ukraine ’17 Asia Invest & Trade in Ukraine ’17 Asia | Singapore | Kuala Lumpur Singapore | Kuala Lumpur A7 CONFERENCES contact@a7-group.com
ПОПЕРЕДНІ ЗАХОДИ
ПЕРЕВАГИ

Чому треба відвідати форум

Унікальні можливості

Прийнявши участь в конференції Ви здобудете низку нових важливих контактів, отримаєте інформацію щодо останніх макроекономічних показників України, обміняєтесь ідеями з 50+ існуючими і потенційними інституційними і приватними інвесторами в Україну, а також знайдете нових торгових партнерів і клієнтів для Вашого бізнесу.

“Business insight”

Додатковий проект від A7 CONFERENCES, що надає можливість здійснити візит до компаній-лідерів в своїх галузях індустрії та ознайомитися з успішним практичним досвідом міжнародних компаній з різних секторів. Організовується на другий день заходу, та включає в себе трансфери, відвідання декількох підприємств, цікаві та корисні зустрічі та знайомства.

Якісний контент

При підготовці програми заходу організатори проводять консультації з представниками бізнесу, експертами галузі в Україні та за кордоном, представниками влади, потенційними інвесторами та іншими особами.

Зустрічі 1-на-1

Можливість організувати 1-на-1 зустрічі з обраними компаніями, що також будуть присутні на конференції, за допомогою організаторів заходу для вирішення бізнес-питань.

ГАЛЕРЕЯ

From January 23 to 24, 2018 in one of the most influential economic capital of the Southeast Asia – Singapore – will be…

Опубликовано A7 CONFERENCES 23 января 2018 г.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

“Investment events such as “Invest & Trade in Ukraine” are useful as they serve to educate Singapore investors about Ukraine and the opportunities it offers. They make them be tempted to consider Ukraine seriously.”

De Cruz

Simon T De Cruz
Ambassador to Ukraine Ministry of Foreign Affairs Singapore

УМОВИ УЧАСТІ
1 захід особисто / дистанційно
10 000грн
 • Матеріали конференції
 • Місце у залі
 • 5 індивідуальних B2B зустрічей*
 • Доступ до мобільного додатку
 • Кава-брейки
 • Екскурсійна програма на другий день форуму
 • Проект для інвестиційного/експортного каталогу

Обрати

2 заходи особисто / дистанційно
15 000грн
 • Матеріали конференції
 • Місце у залі
 • 10 індивідуальних B2B зустрічей*
 • Доступ до мобільного додатку
 • Кава-брейки
 • Екскурсійна програма на другий день форуму
 • Проект для інвестиційного/експортного каталогу

Обрати

Участь для компаній з Азії є безкоштовною**

Учасниками конференції можуть бути представники вищого керівництва компаній, як-от: засновники, власники, голови правлінь, віце-президенти, генеральні директори, керуючі партнери, члени наглядової ради, виконавчі директори, фінансові  директори, інвестиційні директори, директори з продажів, керівники представництв, посли, комерційні аташе та їх перші заступники.

До вартості участі у конференції входить: бейдж учасника, участь в програмі конференції як учасник, кава-брейки, матеріали конференції, 5/10 індивідуальних B2B зустрічей, доступ до мобільного додатку, проект для інвестиційного/експортного каталогу та екскурсійна програма на другий день форуму.

Організатор залишає за собою право змінити дату та місце проведення Форуму, а також програму заходу, обов’язково письмово проінформувавши учасників про це не менше ніж за 2 тижні до події.

Ваша реєстрація може бути скасована лише шляхом повідомлення організаційного комітету за адресою contact@a7conf.com не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку заходу. У іншому випадку оплата у повному обсязі вартості участі не буде повернена.

*Організація індивідуальних B2B зустрічей під час конференції за допомогою ресурсу організаторів форуму. Ми домовимося про проведення зустрічей з обраними компаніями – учасниками конференції. До проведення конференції Вам необхідно зареєструватися, ми домовимося для Вас про їх проведення за умови згоди з боку обраних компаній. Також до початку конференції Ви можете змінити Вашу заявку, якщо немає підтвердження з іншого боку. Зустрічі проводяться тільки з приватними компаніями. Організатор не гарантує часткове або повне повернення оплати за організацію зустрічей.

**Після онлайн-реєстрації та підтвердження.

БІЗНЕС-ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР

AirLife

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Чи обов’язково реєструватися через сайт?

Так, реєстрація через сайт є обов’язковою для всіх учасників заходу.

Скільки коштує вся поїздка?

Залежно від того, скільки заходів в Азії Ви збираєтесь відвідати, вартість поїздки буде різною. Якщо Ви відвідаєте обидва заходи (Сінгапур та Куала-Лумпур), вартість туру складатиметься з авіа-перельоту Київ-Сінгапур-Київ, внутрішніх перельотів, проживання, харчування, та участі у конференціях. Ми можемо взяти розрахунок подорожі та всі супутні послуги на себе на умовах невеликої комісії. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до організаторів..

Скільки коштує участь відвідування компаній на другий день?

Це входить у вартість участі в конференції.

Чи є знижки на авіа-переліт та проживання?

Так, інформація щодо персональних знижок для зареєстрованих учасників буде надана Вам після реєстрації на захід.

Як зрозуміти, що участь у заході підтвержено?

Ви отримаєте лист від організаторів на Ваш e-mail з підтвердженням участі. Його необхідно буде роздрукувати та в день заходу надати організаторам при реєстрації в місці проведення заходу.

Як можна оплатити участь у заході?

Після он-лайн реєстрації на нашому сайті Ви отримаєте рахунок-фактуру для оплати участі у заході на Ваш e-mail.

ПАРТНЕРИ

ОРГАНІЗАТОР

МАЛАЙЗІЙСЬКИЙ ПАРТНЕР

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

a7_group_web

ЮРИДИЧНИЙ ПАРТНЕР

ОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕВІЗНИК

Turkish Airlines

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БІЗНЕС МЕДІА-ПАРТНЕР

АГРО МЕДІА-ПАРТНЕР

UCAB

КАР’ЄРНИЙ ПАРТНЕР

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПАРТНЕР

ЗА ПІДТРИМКИ
КОНТАКТИ
КЕРІВНИК ПРОЕКТУ, СПОНСОРСЬКІ МОЖЛИВОСТІ
Марія Барабаш
Президент та директор
+38 044 227 27 77
maria@a7-group.com.ua
РЕЄСТРАЦІЯ
Тетяна Барабаш
Фінансовий директор
+38 044 227 27 77
tatiana@a7-group.com
МЕДІА
Вікторія Щербатюк
Менеджер з комунікацій
+38 096 515 43 90
victoria@a7-group.com

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

 Singapore Kuala Lumpur


Я погоджуюсь обробити свої персональні дані згідно законодавства України*
back to top