19 квітня 2018 року у Києві відбувся ІII «Український інфраструктурний форум» – найбільший форум в Україні з фокусом на залучення інвестицій в інфраструктурний сектор. Метою Форуму є привернення уваги міжнародних та вітчизняних інвесторів до потенціалу транспортної системи України.

ДОПОВІДАЧІ
Програма
19 квітня 2018

07:30 – 08:30 Реєстрація та ранкова кава

7 : 30

08:30 – 09:00 Вітальні промови

8 : 30

09:00 – 10:30 Сесія І: Україна як логістичний хаб для іноземних інвестицій

9 : 00

10:30 – 11:00 Перерва на каву

10 : 30

11:00 – 12:30 Сесія ІІ: Повітряний транспорт як рушійна сила розвитку української економіки

11 : 00

12:30 – 14:00 Обід

12 : 30

14:00 – 15:30 Сесія ІІІ: Залізничний та приміський транспорт - головні артерії пришвидшення української економіки

14 : 00

15:30 – 15:45 Перерва на каву

15 : 30

15:45 – 17:0 Сесія ІV: Логістика в Україні - м’язи та кров української економіки

15 : 45

17:00 – 17:10 Заключна промова

17 : 10
Переваги
Дискусії щодо глобальних тенденцій розвитку інфрастуктури та перспективи розвитку галузі в Україні
Фокус на інвестиційні можливості українського ринку інфраструктури
Форум вже втретє став найбільшою глобальною комунікаційною платформою в Україні на ринку інфраструктури
Понад 400 представників топ-менеджерів, включаючи інвесторів, державних діячів та фінансових організацій з більш ніж 20 країн світу
Обговорення потенціалу автомобільної, залізничної, міської та приміської інфраструктури, а також повітряного та водного транспорту і телекомунікацій в Україні
100% інтерактивний контент, включаючи гарячі актуальні панельні дискусії та сесії запитань та відповідей
Відгуки учасників
Завдяки Вашим зусиллям та підтримці Міністерства учасники заходу змогли почути висококваліфікованих доповідачів з України та світу, скористатися якісним контентом і обговорити під час цікавих дискусій важливі аспекти та нагальні питання сектору інфраструктури, що потребують вирішення. Форум зібрав на одному майданчику ключових гравців сектору та, безперечно, дав поштовх для подальшого розвитку інфраструктури України.
Володимир Омелян
Міністр
Міністрство Інфраструктури України
Ми раді, що стали частиною цієї масштабної та важливої події для інфраструктурного ринку України, яка дала поштовх для подальшого розвитку цієї галузі в Україні. Висококваліфіковані доповідачі, представники найвищого керівництва країни та бізнесу, якісний контент та чудова організація – все це високо характеризує форум та роботу А7 CONFERENCES зокрема. Окремо варто відзначити потужну медіа та інформаційну підтримку заходу.
Сергій Чорний
Голова представництва
Baker & McKenzie
Завдяки професіоналам A7 CONFERENCES форуми об’єднали у собі змістовну програму, висококваліфікованих експертів, широке покриття у медіа й високий рівень організації та стали масштабними майданчиками для спілкування представників уряду та бізнесу, обміну досвідом та вирішення нагальних проблем на ринку України.
Олексій Гончарук
Голова BRDO
Починаючи від ведення комунікації щодо потенційного партнерства і аж до отримання пост-матеріалів про форум, ми можемо відмітити виключно високий рівень професіоналізму та організації події
Олег Мальський
Партнер
ЕТERNA LAW
В рамках Форуму команда A7 CONFERENCES проявила високий професіоналізм, гнучкий підхід та відповідальність, що дозволяє високо оцінити нашу співпрацю з Вашою компанією.
Володимир Мезенцев
Генеральний директор
Лемтранс
що входить у вартість участі та детальна інформація
До профільних організацій належать компанії, які входять до інфраструктурного сектору.

До непрофільних організацій належать компанії, які не входять до інфраструктурного сектору.

До інвесторів належать компанії з портфелем інвестицій понад 10 млн долл.

До вартості участі у конференції входить: роздаткові матеріали, бейдж учасника, участь в програмі конференції як учасник, кава-брейки, обід, фуршет (за наявності у програмі заходу).

Учасниками конференції можуть бути представники вищого керівництва компаній, як-от: засновники, власники, голови правлінь, віце-президенти, генеральні директори, керуючі партнери, члени наглядової ради, виконавчі директори, фінансові директори, інвестиційні директори, директори з продажів, керівники представництв, посли, комерційні аташе та їх перші заступники.

Організатор залишає за собою право змінити дату та місце проведення Форуму, а також програму заходу, обов’язково письмово проінформувавши учасників про це не менше ніж за 2 тижні до події.

Ваша реєстрація може бути скасована лише шляхом повідомлення організаційного комітету за адресою contact@a7conf.com не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку заходу. У іншому випадку оплата у повному обсязі вартості участі не буде повернена.

*Організація зустрічей 1-1 на другий день конференції з допомогою ресурсу организаторів форуму. Ми домовимося про проведення від 1 до 3 зустрічей з обраними компаніями – учасниками конференції. До проведення конференції Вам необхідно залишити заявку, ми домовимося для Вас про їх проведення за умови згоди з боку обраних компаній. Також до початку конференції Ви можете змінити Вашу заявку, якщо немає підтвердження з іншого боку. Зустрічі проводяться тільки з приватними компаніями. У випадку, якщо з якихось причин жодної зустрічі не вдалося організувати, ми повертаємо Вам цю суму. Проведення однієї або двох зустрічей не є підставою часткового або повного повернення оплати.

**Можливість презентувати свою компанію під час перерв у зоні кава-брейків. 5 хвилин, з наданням плазми і мікрофону для презентації.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Як можна оплатити участь у заході?
Після он-лайн реєстрації на нашому сайті Ви отримаєте рахунок-фактуру для оплати участі у заході на Ваш e-mail
Чи є знижки на авіа-переліт та проживання?
Так, інформація щодо персональних знижок для зареєстрованих учасників буде надана Вам після реєстрації на захід.
Чи обов’язково реєструватися через сайт?
Так, реєстрація через сайт є обов’язковою для всіх учасників заходу.
Як зрозуміти, що участь у заході підтвержено?
Ви отримаєте лист від організаторів на Ваш e-mail з підтвердженням участі. Його необхідно буде роздрукувати та в день заходу надати організаторам при реєстрації в місці проведення заходу
ПАРТНЕРИ
ОРГАНІЗАТОР
ПАРТНЕР ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ
ПАРТНЕР
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
ОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕВІЗНИК
ЮРИДИЧНИЙ АВІА ПАРТНЕР
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
БІЗНЕС-ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР
КОНТАКТИ 
МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
Ігор Костік
Менеджер проектів
+38 063 399 90 07
РЕЄСТРАЦІЯ
Тетяна Барабаш
Комерційний директор
+38 044 227 27 77
МЕДІА
Вікторія Щербатюк
Менеджер з комунікацій
+38 096 515 43 90
СПОНСОРСЬКІ МОЖЛИВОСТІ
Марія Барабаш
Президент та директор
+38 044 227 27 77

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА