23-26 січня 2018 року пройшла унікальна за своїм масштабом та наповненням серія форумів INVEST & TRADE IN UKRAINE ’18: ASIA. Унікальність цього туру полягає у відвіданні одних з найважливіших азіатських економічних центрів: Сінгапуру та Куала-Лумпуру (Малайзія), у кожному з яких буде організовано цікаві дискусії та зустрічі між учасниками з України, Сінгапуру та Малайзії, міжнародними інвесторами та представниками державних структур з фокусом на поєднання інвестиційних та торговельних можливостей України та цих країн.

Будуть обговорюватись такі сектори:

argo
argo
argo
ПОПЕРЕДНІ ПОДІЇ
Програма
23 січня 2018

Реєстрація та вранішня кава

9 : 00

Круглий стіл

10 : 00

Кава-брейк

12 : 00

Зустрічі 1-на-1 між Сінгапурськими та Українськими компаніями

12 : 30

Закінчення форуму

16 : 00
Переваги
Зустрічі 1-на-1
Можливість організувати 1-на-1 зустрічі з обраними компаніями, що також будуть присутні на конференції, за допомогою організаторів заходу для вирішення бізнес-питань.
Якісний контент
При підготовці програми заходу організатори проводять консультації з представниками бізнесу, експертами галузі в Україні та за кордоном, представниками влади, потенційними інвесторами та іншими особами.
Унікальні можливості
Прийнявши участь в конференції Ви здобудете низку нових важливих контактів, отримаєте інформацію щодо останніх макроекономічних показників України, обміняєтесь ідеями з 50+ існуючими і потенційними інституційними і приватними інвесторами в Україну, а також знайдете нових торгових партнерів і клієнтів для Вашого бізнесу.
“Business insight”
Додатковий проект від A7 CONFERENCES, що надає можливість здійснити візит до компаній-лідерів в своїх галузях індустрії та ознайомитися з успішним практичним досвідом міжнародних компаній з різних секторів. Організовується на другий день заходу, та включає в себе трансфери, відвідання декількох підприємств, цікаві та корисні зустрічі та знайомства.
МАтеріали
завантажити прес-реліз завантажити презентації завантажити пост-реліз
Відгуки учасників
Інвестиційні заходи, такі як «Інвестиції та торгівля в Україну», є корисними, оскільки вони інформують сингапурських інвесторів про Україну та можливості, які вона пропонує. Вони спонукають їх сприймати Україну серйозно.
Саймон Ті Де Круз
Посол в Україні
Міністерство закордонних справ Сінгапуру
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ТА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Учасниками конференції можуть бути представники вищого керівництва компаній, як-от: засновники, власники, голови правлінь, віце-президенти, генеральні директори, керуючі партнери, члени наглядової ради, виконавчі директори, фінансові директори, інвестиційні директори, директори з продажів, керівники представництв, посли, комерційні аташе та їх перші заступники.

До вартості участі у конференції входить: бейдж учасника, участь в програмі конференції як учасник, кава-брейки, матеріали конференції, 5/10 індивідуальних B2B зустрічей, доступ до мобільного додатку, проект для інвестиційного/експортного каталогу та екскурсійна програма на другий день форуму.

Організатор залишає за собою право змінити дату та місце проведення Форуму, а також програму заходу, обов’язково письмово проінформувавши учасників про це не менше ніж за 2 тижні до події.

Ваша реєстрація може бути скасована лише шляхом повідомлення організаційного комітету за адресою contact@a7conf.com не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку заходу. У іншому випадку оплата у повному обсязі вартості участі не буде повернена.

*Організація індивідуальних B2B зустрічей під час конференції за допомогою ресурсу організаторів форуму. Ми домовимося про проведення зустрічей з обраними компаніями – учасниками конференції. До проведення конференції Вам необхідно зареєструватися, ми домовимося для Вас про їх проведення за умови згоди з боку обраних компаній. Також до початку конференції Ви можете змінити Вашу заявку, якщо немає підтвердження з іншого боку. Зустрічі проводяться тільки з приватними компаніями. Організатор не гарантує часткове або повне повернення оплати за організацію зустрічей.

**Після онлайн-реєстрації та підтвердження.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Скільки коштує вся поїздка?
Залежно від того, скільки заходів в Азії Ви збираєтесь відвідати, вартість поїздки буде різною. Якщо Ви відвідаєте обидва заходи (Сінгапур та Куала-Лумпур), вартість туру складатиметься з авіа-перельоту Київ-Сінгапур-Київ, внутрішніх перельотів, проживання, харчування, та участі у конференціях. Ми можемо взяти розрахунок подорожі та всі супутні послуги на себе на умовах невеликої комісії. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до організаторів.
Чи є знижки на авіа-переліт та проживання?
Так, інформація щодо персональних знижок для зареєстрованих учасників буде надана Вам після реєстрації на захід.
Як можна оплатити участь у заході?
Після он-лайн реєстрації на нашому сайті Ви отримаєте рахунок-фактуру для оплати участі у заході на Ваш e-mail.
Чи обов’язково реєструватися через сайт?
Так, реєстрація через сайт є обов’язковою для всіх учасників заходу.
Скільки коштує участь відвідування компаній на другий день?
Це входить у вартість участі в конференції
Як зрозуміти, що участь у заході підтвержено?
Ви отримаєте лист від організаторів на Ваш e-mail з підтвердженням участі. Його необхідно буде роздрукувати та в день заходу надати організаторам при реєстрації в місці проведення заходу.
ПАРТНЕРИ
ОРГАНІЗАТОР
БІЗНЕС-ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР
УКРАЇНСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
ОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕВІЗНИК
ОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕВІЗНИК
ГЕНЕРАЛЬНИЙ АГРО МЕДІА-ПАРТНЕР
ЮРИДИЧНИЙ ПАРТНЕР
НЬЮ-ЙОРКСЬКИЙ СПIВОРГАНIЗАТОР
КАР’ЄРНИЙ ПАРТНЕР
контакти
ПРОГРАМА ТА ІНШІ ПИТАННЯ
Ігор Костік
Керівник проекту
+38 063 39 99 007
РЕЄСТРАЦІЯ ТА БУХГАЛТЕРІЯ             
Тетяна Барабаш
Фінансовий директор
+38 050 330 56 49 
МЕДІА
Вікторія Щербатюк
Менеджер з комунікацій
+38 096 515 43 90
СПОНСОРСТВО ТА ПАРТНЕРСТВО
Марія Барабаш
Президент
+38 044 227 27 77

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА

контакти
ПРОГРАМА ТА ІНШІ ПИТАННЯ
Ігор Костік
Керівник проекту
+38 063 39 99 007
РЕЄСТРАЦІЯ ТА БУХГАЛТЕРІЯ             
Тетяна Барабаш
Фінансовий директор
+38 050 330 56 49 
МЕДІА
Вікторія Щербатюк
Менеджер з комунікацій
+38 096 515 43 90
СПОНСОРСТВО ТА ПАРТНЕРСТВО
Марія Барабаш
Президент
+38 044 227 27 77