З 5 по 16 березня пройде унікальна за своїм масштабом та наповненням серія форумів INVEST & TRADE IN UKRAINE ’18, TRANSATLANTIC. Унікальність «трансатлантичного» туру полягає у відвіданні чотирьох північно-американських економічних центрів: Торонто (Канада), Нью-Йорк, Майамі та Сан-Франциско (США), у кожному з яких буде організовано цікаві дискусії та зустрічі між учасниками з України, Канади та США, міжнародними інвесторами та представниками державних структур з фокусом на поєднання інвестиційних та торгівельних можливостей України та цих країн.

Будуть обговорюватись такі сектори:

agro

energy

infra

ПОПЕРЕДНІ ЗАХОДИ
ПЕРЕВАГИ

Чому треба відвідати форум

Унікальні можливості

Прийнявши участь в конференції Ви здобудете низку нових важливих контактів, отримаєте інформацію щодо останніх макроекономічних показників України, обміняєтесь ідеями з 50+ існуючими і потенційними інституційними і приватними інвесторами в Україну, а також знайдете нових торгових партнерів і клієнтів для Вашого бізнесу.

“Business insight”

Додатковий проект від A7 CONFERENCES, що надає можливість здійснити візит до компаній-лідерів в своїх галузях індустрії та ознайомитися з успішним практичним досвідом міжнародних компаній з різних секторів. Організовується на другий день заходу, та включає в себе трансфери, відвідання декількох підприємств, цікаві та корисні зустрічі та знайомства.

Якісний контент

При підготовці програми заходу організатори проводять консультації з представниками бізнесу, експертами галузі в Україні та за кордоном, представниками влади, потенційними інвесторами та іншими особами.

Зустрічі 1-на-1

Можливість організувати 1-на-1 зустрічі з обраними компаніями, що також будуть присутні на конференції, за допомогою організаторів заходу для вирішення бізнес-питань.

УМОВИ УЧАСТІ
1 захід
5 200грн
 • Матеріали конференції
 • Місце у залі
 • Кава-брейки/Снеки
 • Шведський стіл
 • Проект для інвестиційного каталогу

Обрати

Канадські та Американські компанії**
Безкоштовно

Обрати

2 заходи
7 800грн
 • Матеріали конференції
 • Місце у залі
 • Кава-брейки/Снеки
 • Шведський стіл
 • Проект для інвестиційного каталогу

Обрати

Іноземні інвестори**
Медіа
Безкоштовно

Обрати

3 або 4 заходи
10 400грн
 • Матеріали конференції
 • Місце у залі
 • Кава-брейки/Снеки
 • Шведський стіл
 • Проект для інвестиційного каталогу

Обрати

Зустрічі 1-на-1
2 500грн
 • Організація зустрічей 1-на-1 на другий день конференції*

Учасниками конференції можуть бути представники вищого керівництва компаній, як-от: засновники, власники, голови правлінь, віце-президенти, генеральні директори, керуючі партнери, члени наглядової ради, виконавчі директори, фінансові  директори, інвестиційні директори, директори з продажів, керівники представництв, посли, комерційні аташе та їх перші заступники.

До вартості участі у конференції входить: бейдж учасника, участь в програмі конференції як учасник, кава-брейки, матеріали конференції, 5/10 індивідуальних B2B зустрічей, доступ до мобільного додатку, проект для інвестиційного/експортного каталогу та екскурсійна програма на другий день форуму.

Організатор залишає за собою право змінити дату та місце проведення Форуму, а також програму заходу, обов’язково письмово проінформувавши учасників про це не менше ніж за 2 тижні до події.

Ваша реєстрація може бути скасована лише шляхом повідомлення організаційного комітету за адресою contact@a7conf.com не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку заходу. У іншому випадку оплата у повному обсязі вартості участі не буде повернена.

*Організація індивідуальних B2B зустрічей під час конференції за допомогою ресурсу організаторів форуму. Ми домовимося про проведення зустрічей з обраними компаніями – учасниками конференції. До проведення конференції Вам необхідно зареєструватися, ми домовимося для Вас про їх проведення за умови згоди з боку обраних компаній. Також до початку конференції Ви можете змінити Вашу заявку, якщо немає підтвердження з іншого боку. Зустрічі проводяться тільки з приватними компаніями. Організатор не гарантує часткове або повне повернення оплати за організацію зустрічей.

**Після онлайн-реєстрації та підтвердження.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Чи обов’язково реєструватися через сайт?

Так, реєстрація через сайт є обов’язковою для всіх учасників заходу.

Скільки коштує вся поїздка?

Залежно від того, скільки заходів «трансатлантичного туру» Ви збираєтесь відвідати, вартість поїздки буде різною. Якщо Ви відвідаєте всі 4заходи (Торонто, Нью-Йорк, Х’юстон та Сан-Франциско), вартість туру складатиметься з авіа-перельоту Київ-Торонто-Київ, внутрішніх перельотів, проживання, харчування, та участі у конференціях. Ми можемо взяти розрахунок подорожі та всі супутні послуги на себе на умовах невеликої комісії. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до керівника проекту Анастасії Бошко

Скільки коштує участь відвідування компаній на другий день?

Це входить у вартість участі в конференції.

Чи є знижки на авіа-переліт та проживання?

Так, інформація щодо персональних знижок для зареєстрованих учасників буде надана Вам після реєстрації на захід.

Як зрозуміти, що участь у заході підтвержено?

Ви отримаєте лист від організаторів на Ваш e-mail з підтвердженням участі. Його необхідно буде роздрукувати та в день заходу надати організаторам при реєстрації в місці проведення заходу.

Як можна оплатити участь у заході?

Після он-лайн реєстрації на нашому сайті Ви отримаєте рахунок-фактуру для оплати участі у заході на Ваш e-mail.

ПАРТНЕРИ

ОРГАНІЗАТОР

ЗА ПІДТРИМКИ

ОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕВІЗНИК

Turkish Airlines

УКРАЇНСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

a7_group_web

АГРО МЕДІА-ПАРТНЕР

a7_group_web

КОНТАКТИ
МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ
Анастасія Бошко

+380932455607
anastasiya@a7conf.com.ua

РЕЄСТРАЦІЯ
Тетяна Барабаш
Комерційний директор
+38 044 227 27 77
Tatyana.Barabash@a7-group.com
МЕДІА
Вікторія Щербатюк
PR-менеджер
+380965154390
victoria@a7-group.com
 New York Toronto Miami San francisсo


I agree to process my personal data in accordance with the Ukrainian legislation*
back to top